Patchworkowy prezent

Kolejne warsztaty patchworkowe w Domu Kultury INSPIRO w Podłężu przypadły tuż przed Dniem Mamy. Dlatego też uczniowie 8UB i 2PP z pomocą pani Ani i pani Beaty uszyli patchworkowy prezent. Tym razem z kolorowych skrawków materiału powstały piękne breloczki na klucze. Po krótkim przypomnieniu zasad obsługi maszyn do szycia, wszyscy z werwą zabrali się do pracy. Patchworkowe warsztaty to zajęcia, na które uczniowie czekają z niecierpliwością, bo za każdym razem uczą się czego nowego. W kolorowej pracowni INSPIRO, każdy kawałek materiału, wstążki czy guzik znajduje zastosowanie. Wystarczy tylko umiejętnie zszyć z sobą kolorowe kawałki tkanin a efekt pracy jest jak zwykle wspaniały. Dzisiejszy prezent wykonany własnoręcznie z pewnością sprawi dużo radości! Dziękujemy za fantastyczne warsztaty i do zobaczenia w czerwcu!

Opracowała: R.Zawora

Facebooktwittergoogle_plus