Kulinarne podróże z muzyką

XXVIII Przegląd Zespołów Artystycznych Szkolnictwa Specjalnego w Skawinie nie mógłby się odbyć bez udziału naszego zespołu. W tym roku postanowiliśmy zaprezentować wspaniałej skawińskiej widowni oraz szacownym gościom program artystyczny o smacznym i zaskakującym tytule – „Kulinarne podróże z muzyką”. Wspaniałe tancerki – Weronika, Wiktoria, Iwonka, Kinga, Kasia, Natalia oraz tancerze – Daniel, Dawid i Kamil – zatańczyli cztery układy taneczne do utworów „Pomidorowa”, „Zuppa Romana”, „Bombonierka” i „Czekolada”. Młodzież radośnie narzekała na pomidorową na rosole, rytmicznie robiła zakupy na rzymską zupę, słodko flirtowała z bombonierkami i na koniec poczęstowała wszystkich taneczną czekoladą! Nasz występ wzbudził gorący aplauz publiczności, która tańczyła i bawiła się na trybunach. Atmosfera na skawińskim przeglądzie jak zawsze była wspaniała, z niecierpliwością czekamy na występ w przyszłym roku.

Zachęcamy także do zapoznania się z artykułem i galerią zdjęć na stronie Centrum Kultury i Sportu w Skawinie https://ckis.pl/event/xxviii-wojewodzki-przeglad-zespolow-artystycznych-szkolnictwa-specjalnego/

Opracowała: K. Majcherczyk

Facebooktwittergoogle_plus