Trening z Mistrzem – Mateusz Ciałowicz

Wywodzące się z krajów Dalekiego Wschodu sztuki walki od dawna znajdują się w centrum zainteresowania naszej społeczności szkolnej (szczególnie jej męskiej części). Z tego właśnie powodu nasze zaproszenie na kolejne spotkanie z cyklu „Trening z Mistrzem” skierowane zostało do brązowego medalisty Mistrzostw Europy w WuShu oraz wielokrotnego zwycięzcy zawodowych walk w kickboxingu pana Mateusza Ciałowicza.

Nasz gość uświadomił uczniom, że dyscyplina sportu, którą się zajmuje to przede wszystkim szkoła woli i charakteru. Charakter zawodnika kształtuje się podczas ciężkich treningów, obozów oraz walk prowadzonych z przeciwnikiem. Wszyscy uczestnicy treningu zapamiętali, że sztuki walki mają na celu nie tylko poprawę formy fizycznej oraz nauczenie technik samoobrony, ale przede wszystkim rozwój osobowości. Jak zwykle za aktywność i zaangażowanie doceniony został jeden z uczniów biorących udział w dzisiejszym spotkaniu – pan Mateusz wyróżnił złotym medalem ucznia klasy 3G – Patryka Fronta . Gratulujemy!

Składamy serdeczne podziękowania dla pana Mateusza Ciałowicza za czas poświęcony uczniom naszej szkoły, dzielenie się swoją sportową pasją i niezwykłymi umiejętnościami!

Facebooktwittergoogle_plus