Gala III Festiwalu Filmowego „Odkryjmy nasz świat”

Iwona i Bartek z klasy 2PP reprezentowali dzisiaj naszą szkołę na Gali III Festiwalu Filmowego „Odkryjmy nasz świat” zorganizowanego przez SOSW nr 4 z Krakowa. Impreza odbyła się w Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana. Na początku miała miejsce prezentacja wszystkich filmów konkursowych, wśród których znalazł się nasz projekt – „Kocham Polskę” . Wszyscy uczestnicy Festiwalu spotkali się następnie na wspólnym poczęstunku oraz wzięli udział w spotkaniu ze znaną aktorką Teatru Bagatela w Krakowie panią Aliną Kamińską. Można było zadać pytanie gościowi Festiwalu i na taką odwagę zdobyła się Iwonka, pytając panią Alinę co lubi robić w wolnym czasie. Potem była już najprzyjemniejsza część imprezy, czyli odbieranie nagród. Wszyscy uczestnicy uhonorowani zostali upominkami za swój wysiłek włożony w tworzenie filmowych dzieł. Do zobaczenia za rok na kolejnym Festiwalu Filmowym!

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus