Żegnamy Panią Melodię

Dzisiaj po raz ostatni spotkaliśmy się z Panią Melodią i jej muzycznym orszakiem. Pożegnalne spotkanie odbyło się w zimowo – świątecznym klimacie. Ne scenie pojawił się sam święty Mikołaj, który okazał się znakomitym saksofonistą, elf z waltornią oraz Śnieżynka – utalentowana cymbalistka. Jak zwykle nauczyliśmy się nowej piosenki oraz wzięliśmy udział w muzycznych zabawach. W podziękowaniu za odkrywanie przed nami wspaniałego świata muzyki klasycznej, uczniowie postanowili przygotować specjalny występ – wiersz „Muzyka” dla pani Melodii wyrecytował Staś z klasy 2LA, a zaraz po nim Kamil (również uczeń klasy 2LA) oraz chór szkolny zaśpiewali pastorałkę „Świeć gwiazdeczko”.
Dziękujemy za piękne chwile muzycznych wzruszeń i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz!

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus