Święty Mikołaj

,, Hu hu ha, hu hu ha nasza Zima zła…” takimi słowami piosenki 6 grudnia przywitaliśmy w naszej szkole Św.Mikołaja. Wraz z nim przybył też jego zespół, który świetnie grał na instrumentach, aniołki,renifery oraz diabełki psocące i smarujące wszystkich sadzą. Każdy uczeń otrzymał piękny prezenty. Było mnóstwo radości i zabawy. Mamy nadzieję że w przyszłym roku nasz wspaniały gość znów nas odwiedzi.
Za pomoc Świętemu Mikołajowi w przygotowaniu prezentów serdeczne podziękowania kierujemy dla Radzy Rodziców i sponsorów : Sklepu ,,Happy Market”- P.Adam Musiał i P.Anna Czabańska, Hurtowni ,,Chomik” z Gdowa, Hurtowni ,,Jokomisiada” z Rożnowej oraz Gift4Fun.
Nad świetnością mikołajkowego spotkania czuwały panie: koordynator Katarzyna Słowiak, Małgorzata Ryńska, Dorota Stachowicz , Aleksandra Bernacka oraz zaprzyjaźnieni uczniowie PCKZiU .

Opracowała: K. Słowiak

Facebooktwittergoogle_plus