Andrzejki na Dzikim Zachodzie

28 listopada cała szkoła tanecznym krokiem ruszyła na Dziki Zachód. Spotkali się tam kowboje z indianami, szamanki z dzielnymi kowbojkami, indiańscy wodzowie z szeryfami. Było kolorowo i wesoło. W przerwach pomiędzy tańcami można było spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku do celu, szeryf Paweł – Lucky Luck dzielnie pomagał w tej niełatwej konkurencji oraz sprawdzić swoją przyszłość u Szamanki Małgorzaty – Pocahontas, która na szczęście na nikogo nie rzuciła złego uroku. W trakcie zabawy odbył się także konkurs na najlepsze kostiumy, w którym brały udział całe klasy wraz z wychowawcą. Niezależne jury miało nie lada orzech do zgryzienia, gdyż wszyscy wyglądali fantastycznie. Jurorzy przyznali dwie nagrody: w kategorii pierwszej – klasy młodsze zwyciężyła klasa 2LA oraz 2U, w kategorii drugiej – klas starszych klasa 3Gż oraz zespół rewalidacyjno – wychowawczy. Zwycięzcy młodsi w nagrodę pojadą do Sali zabaw PodobaMiSie w Niepołomicach, natomiast starsi spróbują swoich sił w pieczeniu pizzy w Hotelu Niepołomice.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i trzeba było powrócić z Dzikiego Zachodu , ale już za rok wyruszymy w kolejną andrzejkową podróż.

Opracowała: A. Piwowarczyk, K.Biel, J.Moskal

Facebooktwittergoogle_plus