Trening z Mistrzem – Freestyle Football

Naszym gościem na kolejnym spotkaniu z cyklu „Trening z Mistrzem” był pan Dawid Krzyżowski, który trenuje freestyle football czyli wykonywanie trików piłką nożną. Wyjątkowe umiejętności akrobatyczne w połączeniu z niewiarygodną kontrolą nad piłką, rytmiczną muzyką oraz wykorzystaniem rekwizytów sprawiły, że wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem pokazu! Do największych osiągnięć pana Dawida należy zwycięstwo w polskich eliminacjach Red Bull oraz dotarcie do ¼ finału Mistrzostw Świata w Brazylii. Uczniowie mieli okazję sami spróbować swoich sił w ćwiczeniach zaproponowanych przez naszego gościa i okazało się, że niektóre z trików udało się nam wykonać. Największe wrażenie zrobiło na nas wprawienie piłki w ruch obrotowy i utrzymanie jej na ołówku! Za największe zaangażowanie w czasie treningu złotym medalem został wyróżniony Kamil Kozub z klasy 2LA. Gratulujemy!

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus