Patchworkowa torba na zakupy

Pierwsze po wakacjach warsztaty patchworkowe w Domu Kultury INSPIRO w Podłężu poświęcone były szyciu torby na zakupy. Okazało się to nie lada wyzwaniem! Zaprojektowanie i uszycie kieszonki, obrębianie krawędzi tkaniny ściegiem zygzakowym, zszywanie brzegów torby, naszywanie kieszeni, przyszywanie paska… Pracy był ogrom, ale wszystkim udało się skończyć swoje dzieła. Całe szczęście niektórym bardzo pomogły krasnoludki ukryte w zręcznych dłoniach pani Ani i pani Beaty. Ogromnie za to dziękujemy, bo już obawialiśmy się, że nie zdążymy skończyć naszej pracy i ucieknie nam nasz autobus do Wieliczki! A jak tu wracać do szkoły bez patchworkowego dzieła! Przyzwyczailiśmy już wszystkich kolegów i nauczycieli, że po powrocie z INSPIRO podziwiają nasze krawieckie cudeńka prosto spod igły!

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus