Nowy numer gazetki

image001

Nowy numer gazetki

Miło nam poinformować, że od środy 7 listopada, będzie dostępny pierwszy w tym roku szkolnym numer gazetki szkolnej na płycie CD. Tak jak dotychczas w gazetce znajdziecie Państwo m.in. zdjęcia i relacje z wycieczek, zajęć edukacyjnych i rewalidacyjnych, innowacji i zajęć pozalekcyjnych, kącik sportowy. W pierwszym numerze naszego dwumiesięcznika będą Państwo mogli również obejrzeć występ uczniów przygotowany dla Pani Melodii oraz przedstawienie Grupy Teatralnej Rodziców pt. „Kot w butach”.
Płytę z gazetką można odebrać u p. Ewy (na portierni), bardzo prosimy przy tej okazji o drobne datki na Radę Rodziców przeznaczone na wydawanie szkolnej gazetki.

Zapraszamy do lektury i życzymy miłego oglądania :)
Nauczyciele ZS im. Brata A. Kosiby

Facebooktwittergoogle_plus