Zakończenie roku szkolnego

„To już jest koniec, nie ma już nic,
jesteśmy wolni, możemy iść…”
„Za progiem szkoły czekają wakacje,
a lato szykuje słoneczne wariacje…”

Tak oto dobiegł końca rok szkolny 2017/2018, który obfitował w wiele emocjonujących wydarzeń.. Utalentowani nauczyciele Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby i jeszcze bardziej uzdolnieni uczniowie klas 1LA, 3L, 5L, 5UB i 2 G, przypomnieli najważniejsze i najciekawsze momenty minionego roku. „Wspomnień czar” rozbawił do łez publiczność i ujawnił kulisy życia szkoły, a zwłaszcza pracy nauczycieli.

Wszystko wyszło znakomicie, a uczniowie z uśmiechem na twarzach oczekiwali dalszej części uroczystości. Po przedstawieniu ich ciężka praca została nagrodzona. Pani Dyrektor rozdawała nagrody uczniom osiągającym najlepsze wyniki m.in. sportowe, edukacyjne, czytelnicze.

Opracowała: K.Zielińska

Facebooktwittergoogle_plus