„Trening z Mistrzem” – z Kamilą i Magdą w świecie koszykówki

Ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu „Trening z Mistrzem” zaszczyciły swoją obecnością reprezentantki klubu AZS Politechnika Korona Kraków – Kamila Ciężadło oraz Magdalena Ruta. Tak więc na parkiecie naszej hali sportowej królowała dzisiaj koszykówka. Spotkanie rozpoczęliśmy od zabawy ruchowej „Murarz”, w której szybkość, zwinność i zmiany tempa odgrywały zasadniczą rolę. Przy okazji „murarze” ćwiczyli umiejętność poruszania się krokiem odstawno – dostawnym. Zwycięzcą został Grzegorz z klasy 3GżA. Potem pod czujnym okiem naszych mistrzyń wykonywaliśmy sumiennie wszystkie ćwiczenia: kozłowanie i podawanie piłki, rzuty do kosza, czy wreszcie dwutakt. Sportowa zabawa przebiegała jak zwykle w radosnej atmosferze, a na zakończenie Kamila i Magda uhonorowały złotymi medalami najbardziej zaangażowanych uczestników spotkania – Gabrysię z klasy 6U oraz Bartka z klasy 3PP.

Serdecznie dziękujemy Kamili Ciężadło oraz Magdalenie Rucie za czas poświęcony uczniom naszej szkoły i przeżycie kolejnej sportowej przygody z koszykówką!

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus