Małopolski Konkurs „Bezpieczna Droga”.

7 czerwca 2018r. odbył się w Zespole Szkół Specjalnych nr 4 w Krakowie XX jubileuszowy małopolski konkurs „Bezpieczna Droga”. W konkursie wzięło udział 14 zawodników. W pierwszej części uczniowie odpowiadali pisemnie na pytania dotyczące znajomości przepisów ruchu drogowego. W kolejnej części wykazywali się umiejętnościami poruszania się rowerem po drodze na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie Kamil Cąber z klasy 6 i Daniel Gawlik z klasy 7, których do konkursu przygotowywał nauczyciel techniki Zbigniew Urbaniec. Chłopcy spisali się na medal (medale), nie mieli sobie równych pokonując pozostałych uczestników. Daniel zajął 1 miejsce, a Kamil 2. Wielkie gratulacje chłopcy!!!

Opracował: Z. Urbaniec

Facebooktwittergoogle_plus