„Doktor Dolittle i jego zwierzęta” w Teatrze Współczesnym w Krakowie

Za nami kolejne niezapomniane spotkanie z aktorami Teatru Współczesnego w Krakowie. Tym razem uczniowie  klas ILA, 6u i 7ub obejrzeli przedstawienie pod tytułem “Doktor Dolittle i jego zwierzęta”. Piękna  muzyka i scenografia wprowadziła nas w cudowny świat bajki, mówiącej o dobroci i przyjaźni ze zwierzętami. Z zapartym tchem oglądaliśmy przygody Doktora Dolittle, który dzięki temu, że znał mowę zwierząt mógł opiekować się nimi i rozumiał ich jak nikt inny na świecie. W przedstawieniu dzieci poznały m.in papugę Polinezję, prosiątko Geb-Geb oraz Małpkę Czi-czi . To z nimi doktor wyruszył do Afryki  na pomoc innym chorym zwierzętom. Po spektaklu odbyły się warsztaty, podczas których nasi uczniowie: Agnieszka,Wiktoria, Natalka, Tomek i Kuba wystąpili na scenie i mieli okazję wcielić się w postaci bohaterów oglądanego przedstawienia.

Bardzo Dziękujemy Dyrekcji Teatru Współczesnego w Krakowie oraz pani Marcie Baran za możliwość uczestniczenia w tym pięknym spektaklu.

Opracowala: R.Zawora

Facebooktwittergoogle_plus