Nowy numer gazetki

image001
Miło nam poinformować, że ukazał się już trzeci w tym roku szkolnym numer gazetki szkolnej „Zaczarowany ołówek” – a w nim wiele ciekawych informacji i zdjęć uczniów, relacje z wycieczek, zajęć edukacyjnych oraz zajęć świetlicowych. Ponadto kącik pedagoga, logopedy, kącik sportowy oraz zajęcia pozalekcyjne.

W tym numerze dodatkowo będą mieli okazję Państwo obejrzeć nagrania z występu uczniów podczas II Przeglądu Kolęd i Pastorałek oraz Talent Kosiba Show.

Zainteresowanych prosimy o przyniesienie 2  płyt DVD, podpisanych imieniem i nazwiskiem, na które zostanie przegrany materiał zawarty w tym numerze gazetki. Istnieje możliwość nagrania 1 i 2 numeru gazetki (relacje wrzesień-styczeń 2018 wraz z filmami )
Płyty prosimy przekazać pani Ewie (na portierni).
Wersję papierową gazetki będzie można przejrzeć w czytelni biblioteki szkolnej.
Zapraszamy do lektury i życzymy miłego oglądania :)

Facebooktwittergoogle_plus