Biegi przełajowe

W dniu 27.03.2018 na stadionie sportowym KS Borek odbyły się biegi przełajowe w których udział wzięli reprezentanci naszej szkoły. Zawody odbyły się w iście ekstremalnych warunkach pogodowych: deszcz, wiatr, przenikliwy chłód, a do tego wszechobecne błoto bardzo mocno dały się we znaki wszystkim. Jako pierwsze startowały młodsze uczennice: Ola Piecuch,Weronika Szaruga,Wiktoria Wojciechowska. Już w pierwszym biegu III miejsce i brązowy medal zdobyła Wiktoria Wojciechowska. IV miejsce Ola Piecuch i V miejsce Weronika Szaruga. W grupie chłopców młodszych bardzo dobrze zaprezentowali się Mateusz Minczak i Daniel Gawlik. W grupie chłopców starszych za sprawą Marcina Króla został zdobyty kolejny brązowy krążek, a dalsze miejsca zajęli Jakub Dymurski, Marcin Kozioł, Grzegorz Urantówka oraz Bartek Karnia. Kolejna już edycja biegów przełajowych i kolejne przywiezione medale, oby ta tendencja została podtrzymana, być może w przyszłości będzie ich więcej.

Opracował : M. Mikołajczyk

Facebooktwittergoogle_plus