Warsztaty w bibliotece

Własnoręczne wykonanie stroików bożonarodzeniowych- takie zadanie mieli uczestnicy warsztatów zorganizowanych w środę i piątek tuż…tuż… przed Świętami Bożego Narodzenia 20 i 22 grudnia 2017. Uczniowie, wspólnie z nauczycielami i panią bibliotekarką Agatą próbowali stworzyć własna świąteczna kompozycje. Poznali technikę tworzenia stroików i materiały jakich używa się w kwiaciarniach. Nauczyli się jak dbać o gałązki żywego świerka, aby mógł on na długo cieszyć nas swoim zapachem. Przekonali się, że nie każde drzewo iglaste koli, ale ładnie przyozdobione może bardzo zmienić estetykę naszego otoczenia. Uruchomili swoja wyobrażanie i fantazje.
Bogatsi o nowe doświadczenia już czekamy na najbliższe Święta Wielkanocy, aby wykorzystać i utrwalić nowo zdobyta wiedze florystyczną.

Opracowała: A.Chmiela

Facebooktwittergoogle_plus