Bal Kapeluszowy

Jak co roku, w okresie karnawału, w naszej szkole odbyła się zabawa taneczna. W tym roku był to Bal Kapeluszowy. Obowiązkowym elementem stroju było nakrycie głowy. Na balu dominowały różnego rodzaju kapelusze, ale były też czapki, peruki, korony oraz barwne przebrania. Starsi uczniowie brali czynny udział w doborze repertuaru muzycznego razem z DJ-ką Panią Małgosią Ryńską. Wszyscy uczniowie bawili się wspaniale i chętnie uczestniczyli w przygotowanych specjalnie dla nich zabawach i konkursach przez młodzież z PCKZiU pod kierunkiem pani Katarzyny Słowiak. W trakcie balu odbyła się prezentacja kostiumów. Jury po burzliwych obradach przynało pięć wyróżnień za najpiękniejsze stroje oraz wybrało króla i królową balu. Wyróżnienia otrzymali Martyna G., Aleksandra S., Emilia K., Wiktoria G., Klaudia G., a królem i królową balu zostali Paweł Kostecki i Wiktoria Wojciechowska. W przerwie śniadaniowej Rada Rodziców zorganizowała dla uczniów pyszny poczęstunek. Na balu gościliśmy zaprzyjaźnionych przedszkolaków z przedszkola Teraz My z Wieliczki.

Facebooktwittergoogle_plus