„Co ma być to będzie, misia biorę wszędzie.”

25 listopada 2017r. Pluszowy Miś obchodzi swoje 115 urodziny, dlatego też Klub Książkowych Motyli postanowił urządzić wspaniałe przyjęcie urodzinowe. Spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania opowieści „Proszę mnie przytulić” /P.Wechterowicz, E.Dziubak/ o misiu, który przytulał wszystkich napotkanych na swojej drodze. Następnie Motylki poznały historię misia i więzły udział w mini konkursie , w którym należało rozpoznać poszczególne misie – Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Misia Coralgola, Niedźwiedzia i Maszę.
Po wspaniałej rozgrzewce nadeszła pora na największą atrakcję misiowych urodzin – poszukiwanie pysznego miodku. Motylki podzielone na drużyny, wraz z pszczółkami przewodnikami ruszyły do akcji. Drużyna, która znalazła najwięcej miodku dla misia otrzymała książkowe nagrody, a najlepszymi poszukiwaczami pyszności okazali się Kamil Kozub, Stasiu Pacek oraz Emilka Kęsek, a każdy uczestnik miodowych podchodów otrzymał swój słoiczek miodu do domu.
Najważniejsze wydarzenie wszystkich urodzin, także tych misiowych, bez których żadne urodziny by się nie odbyły to oczywiście dmuchanie świeczek na pysznym torcie i obowiązkowe 100 lat.

Dziękujemy pani Kamilli Gryll, Sabinie Baran i Joli Moskal za pomoc w przygotowaniu misiowych urodzin!

Opracowała: A. Piwowarczyk, K.Biel

Facebooktwittergoogle_plus