Mistrzostwa w lekkiej atletyce

XVIII Mistrzostwa Województwa Małopolskiego „Sprawni – Razem” W lekkiej Atletyce przyniosły mnóstwo emocji. Mocno osłabiona kadra Z.S. Br. Alojzego Kosiby pokazała jednak, że można na nią liczyć bez względu na zaistniałe trudności. Marcin Król udowodnił, że poprzednie zawody w biegach przełajowych to był tylko wypadek przy pracy i w swojej koronnej konkurencji 1500m powrócił na ścieżkę medalową zdobywając brązowy krążek.
Na tym jednak nie poprzestał i po pasjonującej walce w skoku wzwyż zdobył srebrny medal.
Z bardzo dobrej strony pokazali się Grzegorz Urantówka i Franciszek Kasprzyk, którzy wprawdzie nie przywieźli medali, ale zostawili „kawal serca ” biorąc udział w biegu na 100m oraz skacząc w dal. Należy nadmienić, że każdy udział w takich zawodach to duża dawka doświadczenia i umiejętności, które miejmy nadzieję w przyszłości doprowadzą naszych reprezentantów do samych sukcesów.

Opracował: M. Mikołajczyk

Facebooktwittergoogle_plus