„W krainie Narnii”

11 maja, w czwartkowe przedpołudnie uczniowie klasy 6UB, 3G oraz 3GŻ po raz kolejny wybrali się do Teatru Współczesnego w Krakowie na spektakl „W krainie Narnii”. Obejrzeli niezwykłe przygody czwórki rodzeństwa, które przeniosło nas do Narnii – miejsca pełnego czarów, nimf, faunów, zwierząt mówiących ludzkim głosem oraz miejsca walki dobra ze złem. Przejście do tego magicznego świata, było możliwe dzięki starej zapomnianej szafie. Bohaterowie przeżyli wiele niezwykłych i niebezpiecznych przygód, musieli stawić czoła złowrogiej Białej Czarownicy ale z wszystkich prób pokonania zła wyszli zwycięsko. Spektakl bardzo nam się podobał, zachwyciły nas laserowe efekty, kostiumy i świetnie dobrana muzyka.
Po przedstawieniu uczniowie wzięli udział w warsztatach, podczas których mieli okazję zmierzyć się z aktorskimi wyzwaniami. Zadania nie były łatwe, ale Michał, Patryk, Franek, Iwona oraz Natalia poradzili sobie znakomicie otrzymując od publiczności gromkie brawa.

Ogromne podziękowania dla Dyrekcji Teatru Współczesnego w Krakowie oraz Pani Marty Baran za umożliwienie naszym uczniom obejrzenia tego niezwykłego spektaklu.

Opracowała: R. Zawora

Facebooktwittergoogle_plus