Konkurs „Trzymaj Formę!”

W zeszłym tygodniu, w naszej szkole, miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu „Trzymaj Formę!”. Był on skierowany do uczniów klas gimnazjalnych i przebiegał dwuetapowo. Uczniowie zostali podzieleni na drużyny trzyosobowe i to w nich konkurowali o zwycięstwo – wiadomo, w grupie raźniej, a co trzy głowy to nie jedna.
Na początku dzielni gimnazjaliści + Kasia z 6L, zmagali się z zadaniami przygotowanymi przez panią Agnieszkę Romańską i Adrianę Kowalską. Wymagały one znajomości zagadnień związanych z konkursem oraz myślenia. Wśród konkurencji było układanie piramidy zdrowego żywienia, odgadywanie zagadek, rozwiązywanie rebusów, oddzielanie produktów pochodzenia zwierzęcego od tych pochodzenia roślinnego oraz quiz, jak w prawdziwych „Milionerach”.
Gdy uczniowie już porządnie wymęczyli swoje głowy, przyszedł czas na drugi etap konkursu, przygotowany przez pana Mateusza Mikołajczyka. Już się pewnie wszyscy domyślacie na czym polegały zmagania w tym etapie ;) Uczniowie walczyli do ostatnich sekund.
Ostatecznie zwyciężyła drużyna w składzie: Patrycja Juszczyk, Grzegorz Urantówka, Patryk Barański.
Wszystkim uczestniom serdecznie gratulujemy!

Opracowała:  A. Kowalska

Facebooktwittergoogle_plus