W Lecznicy Weterynaryjnej

Uczniowie klasy 3Gż biorą udział w projekcie edukacyjnym „Dzień Psa”, w ramach którego postanowili poznać zawód lekarza weterynarii, odwiedzić lecznicę dla zwierząt oraz przeprowadzić wywiad z panem Lechem Pankiewiczem – lekarzem weterynarii. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca weterynarza, na jakie choroby najczęściej chorują zwierzęta, jak należy opiekować się nimi w trakcie choroby oraz jaki sprzęt medyczny używany jest w lecznicy dla zwierząt. Po przeprowadzeniu wywiadu z lekarzem weterynarii Lechem Pankiewiczem powstanie krótki filmik, który zostanie zaprezentowany społeczności szkolnej w trakcie szkolnych obchodów Dnia Psa. Dziękujemy za umożliwienie wizyty naszym uczniom w Lecznicy Weterynaryjnej!

Opracowała: Małgorzata Majka

Facebooktwittergoogle_plus