Zawody rowerowe

Dnia 21.10.2016 reprezentacja naszej szkoły w składzie Grzegorz Urantówka, Tomasz Smoleń, Marcin Kozioł oraz Norbert Urban wzięli udział w zawodach rowerowych „Eliminator Pychowicki”. Zawody odbyły się na Górce Pychowickiej w iście ekstremalnych warunkach. Chłód, deszcz, wiatr, a do tego mnóstwo błota dawały się we znaki zawodnikom od samego początku i chociaż w tak trudnych warunkach przyszło im rywalizować każdy z dużą radością i satysfakcją kończył swój przejazd. Norbert Urban zajął czwarte miejsce, najwyższe spośród naszych reprezentantów. Gratulujemy tak dobrego rezultatu, a także gratulujemy wszystkim zawodnikom za wytrwałą walkę, organizatorom zawodów za świetne i bezpieczne przygotowanie trasy oraz opiekunom pani Magdalenie Zakolskiej i pani Beacie Markowskiej za przygotowanie mentalne i sportowe.

Opracował: M. Mikołajczyk

Facebooktwittergoogle_plus