Zawody bowlingowe

W czwartek 20 października o godz. 10.00 w kręgielni PinkBowling w krakowskiej galerii Plaza odbyły sie zawody bowlingowe szkół z Małopolski. W zmaganiach na torach brali udział uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i zawodowych. Rywalizowano w konkurencji drużynowej 5-cio osobowej. Zespół Szkół im. Brata Alojzego Kosiby reprezentowały dwie drużyny w składzie:(szkoła podstawowa) – Wiktoria Wojciechowska, Kinga Bujas, Weronika Szaruga, Daniel Gawlik, Mateusz Minczak, (gimnazjum) – Grzegorz Urantówka, Jakub Dymurski, Norbert Urban, Franciszek Kasprzyk, Marcin Króla. Obie wymienione drużyny spisały się na medal! Złoty medal wywalczyła drużyna szkoły podstawowej a srebrny drużyna z gimnazjum. Oprócz medali i dyplomów w kategorii drużynowej przyznano również wyróżnienie indywidualne, za najwyższy osiągnięty wynik. Uzyskał go Mateusz Minczak zdobywając 130pkt. Zawody przebiegały w sympatycznej i zarazem zaciętej walce, a odgłosom toczących się po torach kul i przewracanych kręgli towarzyszył głośny doping. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Sprawni Razem. Gratulujemy zwycięzcom i pokonanym, niech STRIKE będzie z Wami!

Opracował: P.Jedynak

Facebooktwittergoogle_plus