Piłka nożna

Dnia 12 października 2016r. uczniowie naszej szkoły w składzie: Marek Minczak, Mateusz Minczak, Daniel Gawlik, Franciszek Kasprzyk, Patryk Front, Bartłomiej Karnia uczestniczyli w Turnieju Piłki Nożnej w Krakowie na obiektach  sportowych KS „Borek”. W wyniku sportowej rywalizacji nasi uczniowie w turnieju zajęli VII miejsce nieznacznie przegrywając z innymi drużynami. Za swój wysiłek włożony w trakcie zawodów uczestnicy otrzymali upominki, a drużyna pamiątkowy dyplom i puchar.

Gratulujemy zawodnikom godnego reprezentowania naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów.

Gratulujemy również opiekunom- p. Beacie Markowskiej, p. Magdalenie Zakolskiej i p. Pawłowi Jedynakowi za przygotowanie drużyny do zawodów.

Organizatorami turnieju byli: SOSW nr 6 w Krakowie, Stowarzyszenie „Pomóżmy Dzieciom Niedosłyszącym” i KS „Borek”.

Opracowała M. Zakolska

Facebooktwittergoogle_plus