Jesienne małopolskie biegi przełajowe Szkół Specjalnych

28.09.2016r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w corocznych Biegach Przełajowych, na które zostali zaproszeni przez SOSW z Szymbarku oraz PTSS „Sprawni –Razem”. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Wojciechowska,  Marcin Król, Mateusz i Marek MInczak, Franciszek Kasprzyk, Jakub Dymurski, Piotr Jania, Marcin Kozioł, Bartłomiej Karnia oraz zapaleni i wierni kibice: Zofia Cyganik, Natalia Sarga, Grzegorz Urantówka i Jakub Wypartowicz.
Zawodnicy bardzo dzielnie pokonywali długie dystanse. Najlepszy z naszej szkoły był Marcin Król, który wybiegał złoty medal i puchar za I miejsce w grupie młodszej chłopców oraz Wiktoria Wojciechowska zdobywając miejsce 6 w grupie młodszej dziewcząt.
Oboje zakwalifikowali się do udziału w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych, na które pojada z opiekunką Beatą Markowską 7-8 X do Anturówka.
Nad formą sportową i bezpieczeństwem uczestników wyjazdu czuwały opiekunki: Beata Markowska i Magdalena Zakolska.

Opracowała: B.Markowska

Facebooktwittergoogle_plus