Wakacyjne podróże z Panią Melodią

Pierwsze po wakacjach spotkanie z Panią Melodią poświęcone było muzycznym podróżom. Na scenie w naszej auli szkolnej pojawił się prawdziwy pan konduktor, który rozdał wszystkim uczestnikom zabawy bilety i zaprosił do zajęcia miejsca w wagonach muzycznego pociągu. W trakcie podróży poznaliśmy dwa nowe instrumenty muzyczne: kontrabas i puzon oraz nauczyliśmy się wesołej piosenki o pociągu. Wysłuchaliśmy również pięknych melodii charakterystycznych dla różnych zakątków świata, z których przybyli nasi goście. Wspólna zabawa tak bardzo wszystkim się podobała, że poprosiliśmy o piosenkę na bis! Teraz znów przyjdzie nam czekać cały miesiąc na kolejne spotkanie z naszymi miłymi gośćmi z Filharmonii Krakowskiej!

Opracowała: Małgorzata Majka

Facebooktwittergoogle_plus