Dzień sportu

W dniu 16.06.2016r. w naszej szkole nauczyciele wychowania fizycznego jak każdego roku zorganizowali Święto Sportu Szkolnego .W programie imprezy znalazły się konkurencje dające możliwość sprawdzenia swojej sprawności fizycznej pod każdym względem. Pani Magdalena Zakolska przygotowała szereg ćwiczeń równoważnych: przejście po wężyku, linie, wąskich ławeczkach oraz mnóstwo ćwiczeń rzutnych pozwalających ocenić bystrość oka i wyczucie ręki. Skoczny raj dla miłośników wszelakich podskoków, stworzyła Pani Beata Markowska. Pan Mateusz Mikołajczyk i Pan Paweł Zakolski zaserwowali ucztę dla prawdziwych siłaczy. Przeciąganie wagonu, noszenie kamiennych głazów oraz spacer farmera dały możliwość sprawdzenia się w konkurencja w których od lat rywalizują zawodnicy Strongman. Zwieńczeniem Dnia sportu był mecz w dwa ognie pomiędzy nauczycielami w składzie: Kinga Biel, Paulina Szyszkowicz, Anita Grabowska,Ada Kowalska,Aleksandra Bernacka,Paweł Zakolski,Jakub Gorczański, Mateusz Mikołajczyk,Justyna Rosół, Joanna Michałek-Balonek. a uczniami klas 2PP, 1PP, 3G i 2G. Przebieg meczu był bardzo zacięty i po heroicznej walce w ostatnim secie nauczyciele zwyciężyli 2:1 Była to świetna okazja do wzajemnej aktywności i wspólnej zabawy. Na zakończenia każdy z uczniów otrzymał nagrodę, pamiątkowy dyplom i zdrowy poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za udział i pamiętajcie!!! – „Sport to najpiękniejsza choroba i najzdrowsze uzależnienie”.

Opracował:M.Mikołajczyk

Facebooktwittergoogle_plus