Zajęcia taneczno-ruchowe

Zajęcia taneczno-ruchowe odbywają się w naszej szkole systematycznie, co poniedziałki i wtorki. Wspierają rozwój uczniów we wszystkich sferach: fizycznej, poznawczej, emocjonalnej, społecznej, wpływają na wszechstronny rozwój dziecka opierając się na naturalnej potrzebie ruchu. Młodzi tancerze i tancerki z klasy Vua, Vub oraz VIu bardzo lubią występy przed większą publicznością. W tym roku szkolnym uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności podczas wielu imprez szkolnych takich jak: spotkanie ze św. Mikołajem, Jasełka-taniec śnieżynek, Przegląd teatralny- Bajkolandia oraz spotkanie kończące Innowację pt. „Ciekawi goście”. Oklaski i pochwały motywują ich do systematycznej pracy i do uczenia się coraz to bardziej skomplikowanych kroków tanecznych.

Opracowała: K.Kluska, J.Koszler, R.Zawora

[

Facebooktwittergoogle_plus