Dzień Matki i Ojca

Z okazji Dnia Matki i Ojca uczniowie naszej szkoły przygotowali wspaniały występ. Jako pierwsi pojawili  się na scenie uczniowie klas I-III w przedstawieniu pt.: „W aeroplanie ” Juliana Tuwima. Piękne stroje, muzyka oraz niesamowita gra aktorska została nagrodzona gromkimi brawami przez naszych gości. Następnie na scenę tanecznym krokiem weszli członkowie kółka tanecznego i zaprezentowali gorący, hiszpański taniec oraz disco. Pozostając w tanecznym rytmie uczniowie klasy I przysposabiającej o pracy oraz II GŻ zaprezentowali się w zwariowanej piosence pt: „Wychowanie” w wykonaniu Teatru Pinokio.
Na zakończenie goście obejrzeli film „Lubię mówić z tobą” w wykonaniu uczniów, którzy choć mają trudności z mówieniem, wbrew pozorom mają wiele do powiedzenia. Tym razem było to proste „Kochamy was i dziękujemy”

 Opracowała: K.Biel

Facebooktwittergoogle_plus