Nowy numer gazetki

3

Miło nam poinformować, że do nabycia w sekretariacie jest już 3 w tym roku szkolnym, numer gazetki szkolnej na płycie CD – „Zaczarowany Ołówek”

– a w nim wiele ciekawych informacji i zdjęć uczniów, relacje z wycieczek, zajęć edukacyjnych oraz świetlicy. Ponadto kącik psychologa, logopedy, zajęcia pozalekcyjne a także  film z  Jasełek w wykonaniu naszych uczniów. Tak jak poprzedni numer gazetki, oprócz tradycyjnego zapisu tekstu na CD (Word, Adobe) ten numer  również ukaże się  dodatkowo w formie  prezentacji, zawierającej  link odsyłający do strony internetowej.

Bardzo prosimy o cenne uwagi dotyczące gazetki, pomysły, propozycje zmian, które pozwolą nam  rozszerzyć tematykę. Postaramy sie w miarę możliwości zrealizować je w kolejnych numerach. Uwagi i sugestie prosimy przysyłać na adres zss@powiatwielicki.pl

                                               Zapraszamy do lektury :)

Facebooktwittergoogle_plus