„Księżniczka na ziarnku grochu” w Teatrze Współczesnym

11 lutego klasy IS, IIL, IIIL i Vub wraz z wychowawcami wybrały się do Krakowa do Teatru Współczesnego na spektakl pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”. Kolorowa scenografia, wspaniałe kostiumy i wesołe piosenki sprawiły, że przenieśliśmy się w magiczny świat królewskiej rodziny. Na Dworze Królewskim trwały bowiem poszukiwania żony dla księcia. Spektakl zauroczył wszystkich a dowodem ogromnego zainteresowania dzieci były burze oklasków i emocje przeżywane podczas przedstawienia. Po spektaklu wzięliśmy udział w warsztatach na temat pracy w teatrze. Dzieci dowiedziały się jak powstają wszystkie efekty specjalne, światło czy dźwięk. Nasi uczniowie Emilka i Wojtuś mieli również okazję wystąpić na scenie i poczuć się jak prawdziwi aktorzy.
Bardzo Dziękujemy Dyrekcji Teatru Współczesnego w Krakowie oraz pani Marcie Baran za możliwość uczestniczenia w tym pięknym spektaklu.

Opracowała: R. Zawora

Facebooktwittergoogle_plus