Czytając wiesz więcej, widzisz więcej, czujesz więcej!

Kolejne spotkanie ze znaną autorką książek dla dzieci panią Ewą Stadtmüller udowodniło nam jak ważne jest czytanie i jak ogromną rolę w naszym życiu odgrywa książka. Kształtuje naszą wyobraźnię i wrażliwość, ale przede wszystkim odpręża, relaksuje i bawi. Spotkanie z panią Ewą pokazało wszystkim, że książka nie musi kojarzyć się z przymusem i nudą, ale z atrakcyjnym i przyjemnym sposobem spędzania wolnego czasu. W trakcie spotkania pisarka zaprosiła dzieci do wspólnej zabawy; były nie tylko wierszyki, opowiadania, krótkie inscenizacje, zagadki, ale nawet piosenki! Gromkie brawa na pożegnanie i chóralne „Zapraszamy do nas!” świadczyły o tym, jak wspaniale bawiliśmy się w czasie tego spotkania.

Opracowała: Małgorzata Majka

Facebooktwittergoogle_plus