Koncert chóru „Familia”

Ostatni przed feriami zimowymi dzień w szkole przyniósł naszym uczniom kolejną niespodziankę. Nikt nie przypuszczał, że piątkowy poranek poruszy nasze serca i pozwoli na nowo poczuć nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Stało się to dzięki koncertowi kolęd w wykonaniu naszych gości – chóru „Familia” działającego przy Sanktuarium Najświętszej Rodziny w Krakowie – Nowym Bieżanowie. Chórzyści pod dyrekcją pani Beaty Kaczmarskiej wprowadzili nas w piękny i zachwycający świat muzyki sakralnej. Szczególne wrażenie na wszystkich uczestnikach koncertu zrobiło wykonanie przez chór w języku zulu południowoafrykańskiego hymnu „Siyahamba”. Na zakończenie koncertu dzieci zostały obdarowane przez chórzystów płytami z nagraniami kolęd w wykonaniu „Familii” oraz słodyczami. Spotkanie z chórem „Familia” dało dzieciom radość i jakże ważną możliwość kontaktu z muzyką na żywo. Serdecznie Państwu dziękujemy za dzielenie się z naszymi uczniami sercem i muzycznym talentem!

Opracowała: Małgorzata Majka

Facebooktwittergoogle_plus