„Wakacje smoka Bonawentury”

Serdecznie zapraszamy na premierę filmu „Wakacje smoka Bonawentury”, która odbędzie się w auli Kampusu Wielickiego w piątek 18 grudnia 2015 roku o godz. 18.00.
Film animowany w technice poklatkowej „Wakacje smoka Bonawentury” powstał w ramach projektu „Lalka Anima. Warsztaty budowania lalek, improwizacji i animacji poklatkowej”, którego realizatorem był Dom Kultury „Podgórze” – Dwór Czeczów. W projekcie udział wzięli uczniowie SP nr 111 i SP nr 124 z Krakowa oraz uczniowie Zespołu Szkół im. Brata A. Kosiby w Wieliczce. Projekt dofinansowany był ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Przybywajcie i wyruszcie w podróż wraz z naszym Bohaterem przez Krainy Smokolandii, Pacyny, Marionetek, Morze Paluszkowe, po krainę Szewczyka!

Plakat%20premiera%20Lalka%20Anima%20(4)

 

 

Facebooktwittergoogle_plus