Święty Mikołaj

7 grudnia w naszą szkołę odwiedził Św. Mikołaj. Przybyły też renifery , aniołki oraz diabełki. Podczas spotkania mieliśmy okazje słuchać pięknych piosenek w wykonaniu aniołków, podziwiać mikołajkowy występ uczniów klasy 5UA,5 UB i 6U przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń oraz śmiać się z diabelskich psot co nie miara. Wszystkie dzieci otrzymały wspaniałe prezenty. Było mnóstwo radości i zabawy. Mamy nadzieję że w przyszłym roku nasz wspaniały gość odwiedzi nas znów.

Za pomoc Świętemu Mikołajowi w przygotowaniu prezentów serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców oraz sponsorom : Sklep ,,Happy Market”- P.Adam Musiał i P.Anna Czabańska, ,,Toma Budownictwo”- P.Tomasz Ćwierz Wieliczka, Sklep ,,Paleo”z Wieliczki, ,,Market Point Gwiazdka z Trąbek, Hurtowni ,,Chomik” z Gdowa i ,, Jokomisiada” z Rożnowej.

Nad świetnością mikołajkowego spotkania czuwały panie: koordynator Katarzyna Słowiak, Joanna Michałek-Balonek, Renata Zawora, Krystyna Kluska, Anita Grabowska oraz zaprzyjaźnieni uczniowie PCKZiU : Kinga Obruśnik, Joasia Hankus, Szczepan Jarecki, Dominik Opryszek, Mateusz Kubowicz, Ania Daniel, Karina Tomczyk, Daniel Pachacz, Michał Skowron wraz z opiekunem panią Izabellą Michniak.

Opracowała: Katarzyna Słowiak

Facebooktwittergoogle_plus