Marchewka

W październiku marchewka królowa w naszej szkole. Odbyły się klasowe konkursy z marchewką w roli głównej, zajęcia edukacyjne poświęcone właściwościom odżywczym tego wyjątkowego warzywa oraz zajęcia kulinarne, który cieszyły się największym zainteresowaniem. W poprzednim miesiącu uczniowie klas młodszych podzielili się przepisem na pyszny sok marchewkowy. Przepis postanowili wypróbować ich starsi koledzy. Poniżej prezentujemy zdjęcia z zajęć.
W obchodach Dnia Marchewki wzięły również udział dzieci objęte nauczaniem indywidualnym oraz zajęciami rewalidacyjno – wychowawczymi. Renia z zapałem i radością przygotowała pyszną surówkę z marchwi, gruszek i rodzynek! Motywacja do uzupełniania kart pracy (przed zajęciami w kuchni) była ogromna.

Opracowała: Magdalena Kaczor, Iza Winiszewska

 

Facebooktwittergoogle_plus