I turniej w tenisie stołowym

W dniu 16.11.2015 reprezentacja szkolna w składzie : Marcin Kozioł, Piotr Ciaputa, Bartek Karnia oraz Konrad Zapiór wzięli udział w I turnieju w tenisie stołowym rozgrywanym w ZSZ im. Jana Matejki na ul. Szujskiego 30 w Krakowie. Uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom i swoją grą dostarczyli wielu sportowych emocji. W grupie uczniów ze szkoły przysposabiającej do pracy najlepszy okazał się Marcin Kozioł, który swoimi umiejętnościami i inteligencją w grze zapewnił sobie I miejsce, statuetkę oraz nagrodę rzeczową. Bardzo dobrze zaprezentowali się również Bartek Karnia, który dotarł do półfinału i w końcowej klasyfikacji zajął IV miejsce oraz Piotr Ciaputa, który doszedł do ćwierćfinałów. W grupie uczniów ze szkół gimnazjalnych do ćwierćfinału dotarł Konrad Zapiór i otarł się o półfinał po zaciętym boju z późniejszym zwycięzcą.

Gratulujemy!!
Facebooktwittergoogle_plus