Klub Książkowych Motyli

Od września 2015 w naszej szkole w ramach akcji „Mądra szkoła czyta dzieciom” ponownie odbywają się spotkania w „Klubie Książkowych Motyli”. W piątkowe popołudnie dzieci zebrały się w bibliotece, gdzie wyruszyły w podróż razem z Martynką – bohaterką książek Wandy Chotomskiej. Na sali panowała absolutna cisza…..cisza tak wielka, że dało się słyszeć szelest skrzydeł książkowych motyli. Po wysłuchaniu ciekawej historii Martynki, dzieci razem z paniami zabrały się ochoczo do pracy plastycznej, tworząc piękne motyle. Wszystkie prace można podziwiać na specjalnej wystawce Klubu Książkowych Motyli. Następne spotkanie już w piątek o godzinie 13.30.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, rodziców i dziadków do odkrywania tajemnic ukrytych w książkach!

Opracowała: Kinga Biel

 

Facebooktwittergoogle_plus