Dzień marchewki

23 października dzieci z klasy 2 L obchodziły Dzień Marchewki. Wszyscy bawiliśmy się, rozwiązywaliśmy zagadki, układaliśmy puzzle oraz piliśmy pyszny sok marchewkowo-jabłkowy.W przygotowaniu soku dzielnie pomagali nam chłopcy z klasy 2 Z wraz ze swoją wychowawczynią panią Asią. Za pomoc i towarzystwo serdecznie dziękujemy. Nie zabrakło również rozmów o charakterze prozdrowotnym, które pokazały, jak wiele dzieci wiedzą na temat wartości odżywczych marchewki. Dzień ten poszerzył wiedzę dzieci na temat korzyści płynących ze spożywania warzyw i owoców, rozwinął umiejętności współdziałania w zespole. Wszystkie działania były związane tematycznie z marchewką. Ten dzień był wyjątkowy, zdrowy, witaminowy i mega marchewkowy.

Opracowała: Joanna Michałek-Balonek

Facebooktwittergoogle_plus