Festiwal Sportu nagrodzony złotą statuetką Słoneczniki 2015!

Organizowany przez Zespół Szkół im. Brata A. Kosiby oraz Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej Festiwal Sportu dla dzieci niepełnosprawnych został nagrodzony złotą statuetką Słoneczniki 2015 w plebiscycie portalu CzasDzieci.pl na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci. Portal CzasDzieci.pl to wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury, a rodzicami, który od 5 lat stara się wyróżnić najbardziej oddanych dzieciom organizatorów, doceniając w ten sposób najlepiej przygotowane wydarzenia przyczyniające się w największym stopniu do rozwoju młodych adresatów. Uroczysta gala wręczenia nagród w tegorocznym plebiscycie, miała miejsce 4 września w Teatrze Stu w Krakowie, a prowadził ją pan Tomasz Schimscheiner. Statuetkę złotego Słonecznika w kategorii „Ruch” odebrali wzruszeni i zaszczyceni tym szczególnym wyróżnieniem wieloletni organizatorzy Festiwalu Sportu: Małgorzata Majka z Zespołu Szkół im. Brata A. Kosiby w Wieliczce oraz Jacek Majka reprezentujący Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej.

Czytaj więcej

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus