Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W dniu 26 czerwca 2015r. zakończył się kolejny, pracowity rok szkolny. Był to czas nowych wyzwań, wielu cennych inicjatyw i twórczych działań. Ostatni dzień w szkole rozpoczął się od prezentacji zdolności artystycznych dzieci i młodzieży w programie słowno-muzycznym. Kiedy główni aktorzy zakończyli swój występ, Pani Dyrektor Bożena Prochwicz wręczyła uczniom dyplomy i nagrody książkowe za wytrwałą pracę oraz liczne postępy w nauce.
W tym szczególnym dniu zaszczyciła nas swoją obecnością Pani Elżbieta Achinger – Poseł na Sejm RP, która wręczyła uczniom dyplomy za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Szkoła marzeń” zorganizowanym przez Senat RP.

Wszystkim uczniom życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, a we wrześniu powrotu do szkoły z radością i zapałem do dalszej pracy!

Facebooktwittergoogle_plus