Lalka Anima

W ubiegłym tygodniu, na spotkaniu projektu „Lalka anima” organizowanym przez Dwór Czeczów, pani Alicja jak zwykle z niesamowitym entuzjazmem i pasją opowiadała nam o rodzajach lalek i dowiedzieliśmy się co to jest marionetka sycylijska.

Uczniowie tak jak zawsze mieli sporo pracy- tym razem każdy projektował myszkę. Dzieci bardzo się starały ponieważ z całej grupy miała zostać wyłoniona ta jedna najpiękniejsza. Pani wybrała 5 osób, które miały najciekawsze pomysły i których myszki najbardziej się jej spodobały – wyróżniona została nasza najmłodsza uczestniczka projektu, Ania Szostak- gratulacje!

Tradycyjnie, oprócz pracy uczniowie mieli możliwość wspólnie się poznać po przez udział w zabawach integracyjnych. Podzieleni na grupy bawili się przepięknymi kolorowymi chustami, które raz stawały się kocami, raz namiotami, a innym razem były latającym dywanem – potwierdza się fakt że wyobraźnia może zdziałać cuda!

Zobacz: FOTOGALERIA

Opracowała: A. Grabowska

Facebooktwittergoogle_plus