Bezpieczne wakacje

W dniu 11 czerwca uczniowie klas: młodszych wzięli udział w warsztatach pt. „Bezpieczne wakacje” w trakcie których dowiedzieli się jak bezpiecznie zachowywać się na jezdni, w domu, nad wodą czy w parku. Dużą radość sprawiły dzieciom ćwiczenia praktyczne jak również zabawa do piosenki w trakcie której wszyscy uczestnicy ćwiczyli prawidłowe przechodzenie przez jezdnię. Prezentacja multimedialna pokazała uczniom różnego rodzaju sytuacje zagrażające bezpieczeństwu. Wykonane plakaty pozwoliły utrwalić zdobytą wiedze i zapamiętać jakie zachowania są bezpieczne, jakie nie.
Warsztaty przygotowały oraz poprowadziły wychowawczynie klas: Magdalena Janecka, Magdalena Kozłowska, Renata Zawora, Anna Lenart, Adrianna Znamirowska i Joanna Michałek – Balonek.

Opracowała: R.Zawora

Facebooktwittergoogle_plus