W biurze poselskim Elżbiety Achinger

21 maja grupa uczniów naszej szkoły udała się z wizytą do biura poselskiego pani Elżbiety Achinger. Spotkanie z panią poseł wzbudziło wśród uczniów wiele emocji. Onieśmieleni i z wielkim przejęciem przekraczali próg biura wielickiej parlamentarzystki. Bardzo szybko okazało się, że atmosfera spotkania była wspaniała, dzieci zostały przyjęte przez panią poseł niezwykle ciepło i serdecznie i już po kilku minutach wszyscy czuli się jak w domu. Pani Elżbieta Achinger opowiedziała dzieciom o pracy parlamentarzysty, był również pyszny poczęstunek i wreszcie wręczenie pięknych nagród w konkursie „Szkoła marzeń”, którego organizatorem był Senat Rzeczypospolitej Polskiej. Serdecznie dziękujemy pani poseł Elżbiecie Achinger za zaproszenie i miłe spotkanie!

Nagrody w konkursie „Szkoła marzeń” otrzymali: Iwona Owsianka, Klaudia Gil, Magda Cichy, Ula Stach, Piotr Jania, Paweł Kostecki, Olek Kil, Konrad Karwecki, Mateusz Smęder i Tomek Jugo. Opiekę nad przygotowaniem uczniów do konkursu sprawowały panie: M. Majka, K. Kluska i I. Niechciał.

Opracowała: Małgorzata Majka

Facebooktwittergoogle_plus