Warsztaty ozdób wielkanocnych

26.03 uczniowie klasy 4UB i 2Gż uczestniczyli w warsztatach ozdób wielkanocnych w ŚDS w Tomaszkowicach. Tematem zajęć było wykonanie wielkanocnego jajka z formy, która powstaje poprzez oklejanie balonika skrawkami gazet i białego papieru. Podczas zdobienia gotowej już formy wykorzystano technikę decoupage oraz masę zrobioną z farby akrylowej i morskiego piasku. Na końcu pozostało już tylko zawiązanie pięknej kokardy oraz umocowanie jajek na podstawkach ozdobionych zielonym sizalem. Warsztaty były również wspaniałą okazją do spotkania z absolwentami naszej szkoły oraz wymiany doświadczeń między zaprzyjaźnionymi placówkami. W świątecznych warsztatach dzieciom towarzyszyły panie: Małgorzata Majka i Renata Zawora.

Opracowała: Małgorzata Majka

Facebooktwittergoogle_plus