Lalka anima – kolejne spotkanie

27 marca odbyło się drugie spotkanie uczestników projektu „Lalka anima. Warsztaty budowania lalek, improwizacji i animacji poklatkowej”. W trakcie warsztatów prowadzonych przez p. Alicję Karczmarską – Strzebońską dzieci miały okazje poznać różne rodzaje lalek wykorzystywanych w teatrze: pacynki, marionetki, kukiełki jak również lalki do teatru cieni. Kolejnym zadaniem dla dzieci było namalowanie smoka o imieniu Bonawentura. Elementem, którego nie mogło zabraknąć na rysunku był plecak, pozostałe elementy takie jak: wygląd smoka, rozmiar czy kolorystyka miały zostać wyczarowane przez dzieci według własnego pomysłu. Po zajęciach każda praca została omówiona przez p. Alicje i nagrodzona gromkimi brawami.

Poniżej prezentujemy smoki , które wyczarowali za pomocą kredek nasi uczniowie.

Opracowała: R. Zawora

Facebooktwittergoogle_plus