Dzieciaki sadzeniaki-warsztaty edukacyjne w Leroy Merlin

Uczniowie klas młodszych zostali zaproszeni na warsztaty edukacyjne do Leroy Merlin. Celem akcji prowadzonej przez sklep było nauczenie dzieci pielęgnacji roślin i zapoznanie z warunkami niezbędnymi do ich rozwoju. Twórcy akcji wyszli z założenia, że dzieci najlepiej przyswajają wiedzę przez zabawę i praktyczne działanie. Dzieciaki sięgnęły więc po rękawiczki, doniczki, kolorowe kwiatki i zabrały się do przesadzania roślin. Dzięki uprzejmości pani Pauliny (prowadzącej warsztaty) mogliśmy również zasiać rzeżuchę oraz obejrzeć piękną wystawę kaktusów. Uczestnicy otrzymali słodkie upominki, dyplomy oraz doniczki z kwiatami, które ochoczo zabrali do domów.

W warsztatach uczestniczyły klasy: 1L (A. Lenart), 2L (M. Kozłowska) oraz 2U (M. Janecka).

Opracowała: M. Janecka

Facebooktwittergoogle_plus