„Kulinarni Odkrywcy”- film konkursowy

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie Tesco dla szkół – „Kulinarni Odkrywcy”. Zadaniem uczestników było nakręcenie krótkiego 2-minutowego filmiku, który w ciekawy i kreatywny sposób promować będzie główną ideę konkursu, jaką jest przekonanie wszystkich odbiorców, że gotowanie może być ciekawą przygodą. W fantastycznie wyposażonych pracowniach gastronomicznych Kampusu Wielickiego nietrudno było to zadanie zrealizować! Szybko udało się stworzyć doborową ekipę filmową, która przyjęła nazwę „Stop Klatka”. Opiekunem zespołu został pan Radosław Warwas, a jego asystentkami panie P. Szyszkowicz, K. Płaneta i M. Kisilewicz. Nasz filmik opowiadał historię powstania magicznego wywaru z warzyw, który jak się okazało miał cudowne właściwości – wszyscy, którzy go skosztowali nabierali niezwykłej mocy i tężyzny fizycznej.O wyborze zwycięzców konkursu decydować będą m.in. głosy internautów. Głosowanie internetowe trwa od 17 listopada do 15 grudnia 2014 roku. O jego wynikach przekonamy się już wkrótce. Filmik oznaczony jako „Stop Klatka” można zobaczyć tutaj.

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy.

 

W filmie wystąpili uczniowie:
Iwona Owsianka – klasa 2Gż
Katarzyna Kmieć – klasa 3G
Adrianna Pawlik – klasa 3G
Marcin Kozioł – klasa 1PP
Jakub Hubicki – klasa 1PP
Grzegorz Golik – klasa 1PP
Bartłomiej Karnia – klasa 1PP

Opracowała : Małgorzata Majka

Facebooktwittergoogle_plus